Laur eksperta dla superfish prestige 

9 listopada 2015 roku w Rezydencji Belweder-Klonowa Kancelarii Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej odbyła się Gala Finałowa I edycji Ogólnopolskiego Konkursu i Programu Doradztwa Konsumenckiego „Laur Eksperta”. W jej trakcie przedstawiciele Instytutu Zarządzania i Rozwoju Jakości, który jest organizatorem Konkursu, wręczyli certyfikaty poświadczające nadanie Znaków Jakości „Laur Eksperta” przedstawicielom ponad 80 firm z całej Polski. Firmy te wprowadziły na rynek produkty i usługi dobrze odpowiadające na oczekiwania klientów, wyróżniające się na tle produktów i usług konkurencyjnych, posiadające znaczący potencjał innowacyjny.

Linia produktów „SUPER FISH PRESTIGE” uzyskała Znak Jakości „Laur Eksperta” w kategorii „Artykuły spożywcze – przetwory rybne”, zdobywając w toku postępowania konkursowego łącznie 60 punktów (na 60 możliwych do uzyskania). Linia produktów „SUPER FISH PRESTIGE” zdobyła „Laur Eksperta” jako jedyna w ww. kategorii, co stanowi  dodatkowy powód do satysfakcji.

Dodatkowo, w czasie ceremonii wręczono specjalne wyróżnienie „Laur Eksperta – Najlepsza Marka”. Jest to nagroda, jaką otrzymują przedsiębiorstwa, których produkty i usługi zostały najwyżej ocenione przez ekspertów (nagrodzone najwyższą liczbą punktów rankingowych). W ten sposób organizatorzy wyróżniają marki najlepsze wśród najlepszych. Z przyjemnością oznajmiamy, iż w  I edycji Konkursu Godłem „Laur Eksperta – Najlepsza Marka” wyróżniono całą  linię produktów „Super Fish Prestige” GRAAL S.A.