Koral S.A. Na targach fish international 2016 

Z przyjemnością informujemy, że KORAL S.A., należący do Grupy Kapitałowej GRAAL, będzie  wystawcą na targach Fish International, które odbędą się 14-16 lutego w Bremen, w Niemczech.  Wydarzenie to umożliwi firmie zaprezentowanie bogatego portfolio swoich produktów  oraz poznanie najnowszych wymogów Klientów oraz trendów rynkowych, by uzyskać pełny obraz sytuacji w sektorze rybnym. W rezultacie, wyżej wymienione przyczynią się do umocnienia pozycji firmy na rynku niemieckim.

Tegoroczna edycja targów Fish International będzie zarazem pierwszą, w której KORAL S.A. zdecydował się partycypować. “Odkrywanie nowych rynków oraz umacnianie jej na tych, na których firma jest już obecna niezmiennie stanowiło jeden z najbardziej istotnych aspektów polityki Grupy GRAAL.  Zadowoleni i dumni z naszych produktów poczytujemy tę możliwość jako kolejny krok przybliżający nas do osiągnięcia jednego z naszych strategicznych celów, tj.  osiągnięcia pozycji jednej z wiodących firm sektora rybnego w Europie” – komentuje Bogusław Kowalski, prezes Grupy Kapitałowej GRAAL.

Targi Fish International dotyczą największych światowych producentów sektora rybnego, którzy zaprezentują swoje produkty dot. przetwórstwa rybnego, jak również konstruowania maszyn i linii technologicznych. Według podanych przez organizatorów danych, szacuje się, że w roku 2014 w targach Fish International wzięło udział 230 wystawców z 20 krajów.