Certyfikat dobry produkt 2015 dla produktu łosoś bio 

VIII Forum Rynku Spożywczego i Handlu to dwa dni debat, w tym 15 paneli dyskusyjnych, kilkadziesiąt wystąpień i prezentacji uznanych polityków, ekspertów, szefów firm i analityków, to także ok. 100 panelistów i ponad 1000 gości z kraju i zagranicy.
Każdego roku gośćmi Forum są szefowie resortów gospodarki i rolnictwa, a także najważniejszych agend rządowych związanych z sektorem spożywczym i handlowym.

Tegoroczna edycja była dla nas wyjątkowa, ponieważ opiewała w liczne nagrody. Otrzymaliśmy prestiżowy Certyfikat Dobry Produkt 2015 w kategorii Produkt Wysokiej Jakości dla produktu Łosoś Bio marki SuperFish.

Łosoś Bio to nie tylko wyborny smak ale i dbałość o to, aby surowiec pochodził ze sprawdzonej hodowli ekologicznej. Przy tworzeniu tej wyjątkowej nowości towarzyszyła nam idea uzyskania produktu spełniającego najwyższe standardy.
To idealna propozycja dla osób, którzy oczekują nie tylko wyjątkowego smaku ale i najwyższej jakości potwierdzonej certyfikatem. Jesteśmy niezmiernie dumni, iż właśnie ten produkt został wyróżniony Certyfikatem Dobry Produkt 2015.

Podczas gali wieńczącej pierwszy dzień konferencji wręczone zostały także Nagrody Rynku Spożywczego i Handlu 2015. Celem równorzędnych wyróżnień, przyznawanych przez redakcje Rynku Spożywczego oraz portali dlahandlu.pl i portalspozywczy.pl, jest wspieranie pozytywnych zmian zachodzących w polskim przemyśle i handlu spożywczym. Firma GRAAL S.A. może poszczycić się odebraniem nagrody w kategorii Innowator Rynku Spożywczego 2015.