Firma Firma
Produkty Produkty
Kariera Kariera

Firma

Koral S.A. jest jednym z wiodących producentów produktów z łososia wędzonego, zarówno w Polsce jak i za granicą. Firma specjalizuje w produkcji łososia na ciepło, na zimno oraz łososia marynowanego, ale również halibuta, tuńczyka, pstrąga i innych ryb.

Koral S.A. to firma z długoletnią tradycją, która istnieje na rynku od 1957 i cały czas znajduje się w czołówce firm charakteryzujących się największą sprzedażą produktów z łososia.

 

W roku 2006 spółka Koral weszła w skład Grupy Kapitałowej Graal, która jest największym podmiotem w branży rybnej na rynku Polskim. W roku 2010 roku Koral został przekształcony ze Spółki z ograniczoną odpowiedzialnością na Spółkę Akcyjną. Fakt ten wiąże się z planowanym wprowadzeniem firmy na Giełdę Papierów Wartościowych. 


W chwili obecnej Koral S.A. prowadzi sprzedaż produktów pod wieloma prestiżowymi markami: Koral, SuperFish oraz markami własnymi sieci handlowych. 


Głównym celem jakie stawia sobie i pracownikom Koral S.A. jest dostarczanie produktów charakteryzujących się najwyższymi standardami  jakościowymi oraz doskonałym smakiem wszystkich tworzonych produktów.