O NAS
Firma Koral S.A. jest jednym z wiodących producentów produktów z łososia wędzonego zarówno w Polsce jak i za granicą. Firma specjalizuje się głównie w produkcji łososia norweskiego na ciepło, na zimno oraz łososia marynowanego.
Koral S.A. to firma z długoletnią tradycją, która istnieje na rynku od 19 lat i cały czas znajduje się w czołówce firm charakteryzujących się największą sprzedażą produktów z łososia. W roku 2006 spółka Koral weszła w skład Grupy Kapitałowej Graal, która jest największym podmiotem w branży rybnej na rynku Polskim. W roku 2010 roku Koral został przekształcony ze Spółki z ograniczoną odpowiedzialnością na Spółkę Akcyjną. Fakt ten wiąże się z planowanym wprowadzeniem firmy na Giełdę Papierów Wartościowych.
W chwili obecnej Koral S.A. prowadzi sprzedaż produktów pod markami: Koral, SuperFish, Black Rose oraz markami własnymi sieci handlowych.
Głównym zadaniem jakie realizuje Koral S.A. jest dostarczanie na rynek Polski jak i zagraniczny produktów spełniających najwyższe standardy jakościowe.
 
CO SPRZEDAJEMY
Nasza oferta obejmuje łososie wędzone i marynowane. Sprzedawane produkty różnią się sposobem wędzenia, gramaturą a także zastosowanymi przyprawami. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Łososie wędzone na zimno Łososie wędzone na ciepło Łososie marynowane
 
       
Copyright © 2011 KORAL S.A.